محصولات UPVC گروه صنعتی و هنری دُرآچ، يراق آلات، درب و پنجره

برای اطلاع از قیمت دقیق محصولات ما با کارشناسان گروه صنعتی و هنری دُرآچ تماس بگیرید تا طرح و قیمت را به صورت رایگان در اختیار شما قرار دهند.
تلفن تماس با کارشناسان دُرآچ : ٠٥١٣٣٤١٨٤٩٦ | ٠٩١٥٩١٥٩٣٧٣

يراق آلات

امروزه «یراق و یراق آلات» به ابزارهایی فلزی گفته می‌شود، که با ذوب کردن فلز و شکل گرفتن آن در قالب‌های مختلف ساخته و آبکاری می‌شوند. یراق آلات همیشه و همه جا در کنار ما هستند و برای آسان‌تر کردن کارهای ما ایجاد شده‌اند.

یراق آلات واژه‌ای کلی برای تمامی ابزارها و تزئینات جانبی به کار رفته در وسایل اطراف ما می‌باشد. از یراق آلات برای ساخت مبل، تولید کابینت، سازه‌های مختلف موجود در منازل، سرویس‌های بهداشتی، درب و پنجره های دوجداره و تک جداره، ابزارهای فنی، تجهیزات مهندسی و همه موارد مشابه استفاده می‌شود.

درب های UPVC

استفاده از درب های UPVC در ساختمان‌ها جدید و نوساز بسیار رایج شده است. استفاده از درب‌های یو پی وی سی به دلیل ضد آب بودن درب‌ها، بالاتر بودن امنیت آن‌ها، عایق بودن‌شان در برابر گرما و سرما و نفوذناپذیری‌شان در برابر ورود گرد و غبار گسترش یافته است.

پنجره دو جداره و سه جداره و تك جداره

 1. پنجره دوجداره Upvc

  پنجره های دوجداره یو پی وی سی انواع مختلفی دارند که از آن جمله میتوان به پنجره UPVC  کشویی – فلوکس واگنی – آکاردونی – فرانسوی -خلیجی – سایبانی-اسکای لایت- تک حالته و دوحالته نام برد .

 2. پنجره سه جداره

  این تصور که در پنجره های سه جداره، از پروفیلی غیر از پروفیل های دوجداره استفاده می شود نادرست است. پنجره سه جداره همانند پنجره دو جداره توليد می شود و تنها تفاوت آن در شیشه سه جداره و زوار سه جداره می باشد(البته در ابعاد استاندارد). یعنی اگر شما

 3. پنجره دوجداره کشویی

  پنجره های کشویی یا پنجره ریلی در دو پلیمر UPVC و آلومینیوم قابل تولید هستند. همچنین با یراق الات فلوکس واگنی و یراق کشویی لیفت اند اسلاید نیز قابل استفاده میباشند

 4. پنجره فلوکس واگنی

  از دیگر تولیدات ما میتوان به پنجره با نوع بازشوها یا یراق فلوکس واگنی نام برد . پنجره فلوکس واگنی شباهت زیادی به بازشوهای درب های اتوبوس یا فلوکس واگن دارند و کاربردی تر و اسان تر از سایر بازشو ها هستند .

 5. پنجره لیفت اند اسلاید

  درب های لیفت نوعی از بازشو با یراق آلات مخصوص هستند كه در ابعاد بزرگ ساخته شده اند و به نام لیفت اند اسلاید در ساختمان شناخته میشوند .


شیشه سه جداره چیست؟

در پنجره هاي UPVC می توان انواع شیشه های تک جداره، دوجداره، شیشه سه جداره و یا حتی شیشه چهارجداره را استفاده کرد. شيشه سه جداره از سه شیشه تک جداره به اضافه دو اسپیسر تشکیل شده است. که در فضای خالی که بوسیله اسپیسر ایجاد می شود، گاز آرگون برابر با فشار هوای بیرون، تزریق می شود. شیشه سوم در پنجره سه جداره نقش عایق بندی  را افزایش می دهد.

شیشه سه جداره در کجا استفاده می شود؟

معمولا پنجره سه جداره در نواحی که سرمای زیادی دارد استفاده می شود. بدلیل اینکه عایق بندی حرارتی پنجره سه جداره نسبت به پنجره دوجداره بسیار بیشتر است. در مقابل، افزایش عایق بندی صوتی پنجره سه جداره در برابر پنجره دوجداره، عددی بین 3 تا 7 درصد بوده که تقریبا توسط حواس انسان قابل تشخیص نمی باشد.

مزاياي شيشه سه جداره

 • اتلاف انرژي تا ميزان قابل توجهي كانش مي يابد.
 • امنيت در مقابل عوامل خارجي بالا ميرود.
 • عايق بندي آن نسبت به تك حداره و دو جداره بسيار بيشتر است.

معايب شيشه سه جداره

 • وزن آن بالا بوده و در پرو فيل هاي سبك باعث ايجاد اختلال خواهد شد.
 • هزينه آن به نسبت شيشه هاي دو جداره بيشتر است عرض لنگه در بازشو ي پنجره محدوديت دارد باعث افزايش در بار مرده ساختمان مي شود.
برای اطلاع از قیمت دقیق محصولات ما با کارشناسان گروه صنعتی و هنری دُرآچ تماس بگیرید تا طرح و قیمت را به صورت رایگان در اختیار شما قرار دهند.
تلفن تماس با کارشناسان دُرآچ : ٠٥١٣٣٤١٨٤٩٦ | ٠٩١٥٩١٥٩٣٧٣